Dátum vyzdvihnutia
13 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
13 00 zmeniť výberom

Superbrands

08.03.2017

AVIS už po piaty krát v rade získal prestížne ocenenie Superbrands.

Sme nesmierne radi že aj tento rok sme boli zaradení medzi popredné Slovenské značky predstavujúce vzor úspešného podnikania, neustáleho rozvoja, zvyšovania kvality a budovania silnej a stabilnej značky. Pre našich zákazníkov je ocenenie Superbrands zárukou prvotriednych služieb a ústretového prístupu.

Ocenenie Superbrands udeľuje každoročne komisia zložená z profesionálov v oblasti biznisu, komunikácie, marketingu a PR, ktorá hodnotí značky podľa predom definovaných kritérií ako sila značky, inovácie, kvalita produktu či prestíž značky. Okrem odbornej komisie hodnotí jednotlivé značky aj široká verejnosť.

Program Superbrands vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council ma pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.

AVIS získal ocenenie Superbrands v rokoch 2013, 2014, 2015, 2016 aj 2017