Špeciálne ponuky úžitkových vozidiel

Dátum vyzdvihnutia
13 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
13 00 zmeniť výberom

Dodávky skladom od 312€ / mesiac

16.11.2022

Hľadáte vozidlo pre svoj biznis, ale narážate na dlhé čakacie lehoty a nedostupnosť áut?

Objednali ste si vozidlo u dílera, ale využívať ho potrebujete ihneď?

Potrebujete zväčšiť váš vozový park sezónne ?

Máme pre vás okamžité riešenie - dlhodobý prenájom od AVIS MaxiRent 

AVIS MaxiRent

AVIS MaxiRent je produkt, ktorý vám poskytne prenájom s viazanosťou od 6 do 24 mesiacov. Tento produkt v sebe kombinuje výhody krátkodobého prenájmu a operatívneho leasingu. Jeho využitím vám odpadnú starosti so získaním komplikovaného financovania, alebo správou vozidla a môžete sa sústrediť na podnikanie. Vy platíte prenájom a tankujete pohonné látky, o všetko ostatné sa postará AVIS MaxiRent. Cena prenájmu úžitkových vozidiel zacínajú v programe AVIS Maxirent od 312€ bez DPH  / mesiac. Viac detailov o ponuke nájdete TU .

Výhody

  • Okamžitá dostupnosť
  • Rezervácia online
  • Možnosť zvoliť si cenovo výhodnejší variant nájazdu km podľa vašejpotreby a optimalizovať tak náklady na prenájom
  • Nie je nutné preukazovať bonitu, stačí zložiť zálohu a vozidlo je vám k dispozícii

AVIS Lease

Ak pre vás predstavuje výhodnejší variant využitie výhod operatívneho leasingu, máme riešenie aj pre vás. Operatívny leasing od AVIS Lease s viazanosťou od 2 do 5 rokov je ideálnou možnosťou ako dlhodobo využívať nové úžitkové vozidlá a nechať všetky starosti a náklady spojené s držbou vozidiel na nás. Výhodou operatívneho lízingu je, že nájomca v pravidelných splátkach nespláca celú hodnotu automobilu, ale len tú časť, ktorá predstavuje jeho ekonomické opotrebenie a riziká nastavenia zostatkovej hodnoty znáša v plnom rozsahu lízingová spoločnosť. Cena prenájmu úžitkových vozidiel začínajú v programe AVIS Lease od 317€ bez DPH  / mesiac. Viac detailov o ponuke nájdete TU .

 

Kontakt

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli o novej ponuke dozvedieť viac, prosíme kontaktujte nás na telefónnom čísle 0900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk