Špeciálne ponuky úžitkových vozidiel

Dátum vyzdvihnutia
13 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
13 00 zmeniť výberom

Prenájom bez limitu kilometrov

18.09.2023

AVIS Van Rental Vám opäť prináša možnosť prenájmu dodávky bez limitu kilometrov*

Dajte slobodu svojmu podnikaniu a jazdite bez obmedzení. Už sa viac nemusíte starať o to, aká dlhá bude vaša cesta. S novými dodávkami od AVIS Van Rental máte vždy istotu, že svoj tovar prepravujete bez limitov a robíte tak vaše podnikanie efektívnejšie.  

Cenová ponuka

Na prenájom bez limitu kilometrov* je možné využiť dve kategórie úžitkových vozidiel Renault Master L3H2 a Citroen Jumper L3H2. Obe tieto vozidlá Vám poskytnú dostatok priestoru a komfortu, pre bezproblémovú prepravu nákladu.

Stačí ak na hlavnej stránke zadáte do rezervačného formulára pobočku a časy vyzdvihnutia a vrátenia vozidla. Po potvrdení, si zvolíte jednu z týchto kategórii a pri výbere prenájmu zakliknete možnosť „Bez limitu km“

Na našej pobočke na Vás bude čakať pripravené vozidlo v čase, ktorý ste si zvolili a po vybavení formalít Vám nič nebráni naplno využiť možnosti prenájmu úžitkového automobilu.

*maximálny nájazd kilometrov je 10 000km na mesiac

Kontakt

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli o novej ponuke dozvedieť viac, prosíme kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk.