Špeciálne ponuky úžitkových vozidiel

Dátum vyzdvihnutia
13 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
13 00 zmeniť výberom

Prenájom bez limitu kilometrov

08.01.2024

AVIS Van Rental Vám opäť prináša možnosť prenájmu dodávky bez limitu kilometrov*

Dajte slobodu svojmu podnikaniu a jazdite bez obmedzení. Už sa viac nemusíte starať o to, aká dlhá bude vaša cesta. S novými dodávkami od AVIS Van Rental máte vždy istotu, že svoj tovar prepravujete bez limitov a robíte tak vaše podnikanie efektívnejšie.  

Cenová ponuka

Cenu prenájmu podľa vašej konkrétnej požiadavky získate na našich stránkach. Stačí ak na hlavnej stránke zadáte do rezervačného formulára pobočku a časy vyzdvihnutia a vrátenia vozidla. Po potvrdení, si zvolíte jednu z kategórii Renault Master L3H2, Citroen Jumper L3H2, alebo Citroen Jumper L2H2 a pri výbere prenájmu zakliknete možnosť „Bez limitu km“. Vybrané kategórie vozidiel Vám poskytnú dostatok priestoru a komfortu, pre bezproblémovú prepravu nákladu.

Ak si prajete získať cenovú ponuku, môžete taktiež kontaktovať našu rezervačnú kanceláriu na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk.

*maximálny nájazd kilometrov je 10 000km na mesiac

Kontakt

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli o novej ponuke dozvedieť viac, prosíme kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk.