Špeciálne ponuky úžitkových vozidiel

Dátum vyzdvihnutia
13 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
13 00 zmeniť výberom

CITROEN JUMPER L3H2 ZA NAJVÝHODNEJŠÍCH PODMIENOK

18.09.2023

Ak hľadáte spoľahlivý spôsob, ako efektívne prepraviť svoj tovar či náklad, máme pre vás skvelú správu. Prichádzame s jedinečnou príležitosťou prenájmu najobľúbenejšej dodávky Citroen Jumper L3H2 za najnižšiu cenu len 30€ na deň!

Citroen Jumper L3H2 je synonymom veľkorysého priestoru, dostatočného výkonu a rokmi overenej spoľahlivosti. Jeho vnútorný priestor s objemom 13m3 poskytuje miesto pre všetko, čo potrebujete prepraviť. Či už ide o presun nábytku, zásob pre váš podnik, alebo rozvoz tovaru k vaším zákazníkom, táto dodávka pohodlne pokryje všetky vaše potreby.

 

NAJNIŽŠIA CENA

Potrebujete dodávku na deň, dva, či týždeň a nechcete zbytočne preplácať za prenájom auta? Nehľadajte ďalej a zvoľte si najvýhodnejšiu ponuku. Prenájom s limitom 200km / deň a cenou len 30€ na deň.

 

PRENJAMITE SI DODÁVKU BEZ OBMEDZENIA NÁJAZDU

Ak máte špecifickú požiadavku na nájazd kilometrov, zvoľte si prenájom úžitkového vozidla bez limitu kilometrov (maximálny povolený nájazd je 10 000km / mesiac) a neobmedzujte sa v plánovaní svojich ciest.

 

PPRENÁJOM NA MESIAC

Potrebujete podporiť svoje podnikanie, máte výpadok vo vlastnom vozovom parku, či rozbiehate nový biznis a nechcete mesiace čakať na nové dodávkové vozidlo? Nečakajte a využite mesačný prenájom Citroenu Jumper za 572€ / mesiac. Do 60 minút od rezervácie si môžete svoje nové auto vyzdvihnúť na našej pobočke a to aj v prípade rezervácie viacerých vozidiel.

Viac informácií ohľadom výhod B2B spolupráce sa dozviete v článku: PREČO JE AVIS VOĽBA ČÍSLO JEDEN PRE VAŠU FIRMU?

 

BEZ VIAZANOSTI

Prenajmite si vozidlo na obdobie, ktoré vám vyhovuje. Aj prenájom na dlhšie obdobie môžete získať bez viazanosti a o tom ako dlho budete prenájom využívať rozhodnete vy. Podmienky prenájmu Vám flexibilne upravíme podľa vašej potreby, aby ste prenájom využívali vtedy keď vozidlo potrebujete.

REZERVÁCIA ONLINE

Stačí niekoľko klikov a rezervácia prenájmu je vytvorená. V reálnom čase s potvrdením ceny a dostupnosti vami požadovanej kategórie vozidiel.

 

SLUŽBY ZAHRNUTÉ V CENE

 • Predplatený nájazd kilometrov
 • Havarijné a povinné zmluvné poistenie
 • Diaľničná známka platná pre SR
 • Sezónne obutie
 • Asistenčná služba

 

Prečo auto OD nás?

 • S našimi vozidlami môžete jazdiť po celej Európe**
 • Vozidlá registrované v roku 2022 a 2023
 • All inclusive služby
 • Vysoká výbava vozidiel
 • Objednanie vozidla vybavíte online
 • Asistencia 24/7 v rámci Európy

Pozrite si podmienky prenájmu vozidla**.

 

KONTAKT

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli o novej ponuke dozvedieť viac, prosíme kontaktujte nás na telefónnom čísle 0900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk.

 

Všetky ceny sú uvedené bez DPH.